VVD-stemmers bedankt voor het vertrouwen

De Barendrechtse VVD wil de kiezers bedanken die de VVD het vertrouwen hebben gegeven om ons land uit de coronacrisis te leiden en een vliegende start te maken met het herstel. Ook willen we onze vrijwilligers bedanken die een bijdrage hebben geleverd aan de campagne.

Daarnaast feliciteert de Barendrechtse VVD ook de andere winnaars in onze gemeente. Gefeliciteerd met de behaalde resultaten!
Door de coronamaatregelen was de campagne anders dan anders. Vooral via social media hebben we geprobeerd goed contact te houden met onze inwoners. We zijn trots op onze vrijwilligers die tijd vrij gemaakt hebben om de borden te beplakken en huis aan huis flyers te bezorgen om de mensen te overtuigen VVD te stemmen.’
Op 16 maart 2022 zijn er weer gemeenteraadsverkiezingen in onze gemeente. De VVD Barendrecht zal er alles aan doen om het vertrouwen van de Barendrechtse kiezer vast te houden. Bent u geïnteresseerd mee te praten en denken over een nog mooier en beter Barendrecht maar ook over misschien wel pijnlijke keuzes die gemaakt moeten worden? Om volksvertegenwoordiger namens de VVD Barendrecht of vrijwilliger te worden in onze campagne? Neem dan contact op door een e-mail te sturen naar
vvd-fractie@owl-hosting.nl of met het bestuur elcojongeneel@hotmail.com